O firmie

 

Firma produkcyjna Nova-Tech Spółka z o.o. utworzona została na bazie spółki Intertechnika, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku.

Od 1997 roku Właściciele spółki Intertechnika, podjęli się zarządzania inną spółką, mając na celu rozszerzenie zakresu i poprawę jakości świadczonych przez tę firmę usług. Doświadczenie i profesjonalizm Zarządzających było powodem wielu sukcesów, przez szereg lat.

W 2007 roku Właściciele firmy Intertechnika podjęli decyzję o wycofaniu się z zarządzania w innych spółkach i powrocie do zarządzania własną firmą.

Działalność firmy produkcyjnej NOVA-TECH Spółka z o.o. oparta jest nie tylko na profesjonalnym zarządzaniu, ale także na doświadczonych pracownikach. Zespół wciąż poszukuje nowych rozwiązań mając na celu osiągnięcie jak najlepszych efektów pracy. Wykorzystując przy tym nowoczesne technologie, urządzenia i produkując z najlepszych surowców krajowych i zagranicznych. Lokalizacja zakładu blisko trasy krajowej nr 1 oraz brak wiaduktów i innych ograniczeń pozwala na produkcję urządzeń o gabarytach sięgających 5000 x 5000mm.

 

Obecnie zatrudniamy dużą grupę pracowników cechujących się ogromnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, a ciągły proces rekrutacji i szkoleń pozwala nam elastycznie dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów oraz ciągły postęp technologiczny stworzyliśmy własne Biuro konstrukcyjne, które pracuje z najnowszą wersją oprogramowania AutoCad Mechanical wraz z Autodesk Inventor Professional.

Jako firma z wieloletnią praktyką i doświadczeniem jesteśmy w stanie współpracować w szerokim zakresie produkcji dla różnych gałęzi przemysłu. Możliwość wykonania wyrobów pod zamówienie Klienta według jego indywidualnych potrzeb, pozwala nam na konkurencyjność nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynkach europejskich.

Jakość, potrzeby naszych Klientów, fachowa i kompleksowa obsługa, krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny, są motywem przewodnim naszej działalności co stawia firmę NOVA-TECH Spółka z o.o. w roli solidnego i rzetelnego partnera.


Zapraszamy Państwa do współpracy!
    

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Jakość podestów i systemów rusztowań RAM 1 oraz RAM 2 gwarantuje wykorzystywanie sprawdzonych, certyfikowanych surowców. Pragniemy, aby produkty wychodzące z lini produkcyjnej cechowały się bezpieczeństwem oraz solidnością, co potwierdzają Certyfikaty Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Nadane nam certyfikaty tracą swoją ważność w przypadku łączenia naszych systemów z systemami innych firm.